Nejnovější recenze ze sekce Vestavné trouby

Mora VTPS 777 BX

Mora VTPS 777 BX

Ověřený zákazník Alza.cz Tonda - Praha

Přidáno: 17. prosince 2023

• Zatím používané funkce OK
  • Při slabším osvětlení místnosti jsou méně zřetelná dotyková tlačítka - hlavně při umístění trouby ve spodní lince kuchyně.

Trouba zatím funguje OK. Pouze mám drobnou poznámku ke specifikaci produktu. Je uvedeno, že má výsuvný teleskopický rošt s klik systémem, ale ona má i pevný výsuvný rošt - není to jednoznačně specifikováno. Dále by bylo vhodné uvádět v montážním náčrtku místo vývodu a délku připojovacího el. kabelu s vidlicí - nezbytné pro umístění pevné napájecí zásuvky 230V.

Beko BBIM 13300 X

Beko BBIM 13300 X

Ověřený zákazník OKAY.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 14. prosince 2023

Zakoupeno v OKAY.cz

Funguje jak má, velice spokojen, doporučuji.

WHIRLPOOL AKZ9 6230IX

WHIRLPOOL AKZ9 6230IX

Ověřený zákazník Alza.cz Dominik

Přidáno: 13. prosince 2023

• Krásný design
  • pěkně udělané ovládání trouby - velmi přehledné
  • disponuje funkcí 6. smyslu
  • uvnitř trouby(po boku) jsou pyrolitycké desky pro snadné čištění
  • kabel pro napájení je již nachystán pro montáž zástrčky
  • teleskopický vysuv z trouby
  • žádné jsem zatím neobjevil

Vyzkoušená zatím pouze dvakrát, ale zatím naprostá spokojenost. Jednoduché ovládání, které pochopí každý laik.
Mohu zatím jenom doporučit !!!

Whirlpool OMK58HU1X

Whirlpool OMK58HU1X

Ověřený zákazník Electro World Martin

Přidáno: 13. prosince 2023

Zakoupeno v Electro World

Zatím nepoužitá - jedná se o dárek.

Ověřený zákazník KupToTu.cz Honza Šťovíček

Přidáno: 12. prosince 2023

(naposledy upraveno 12. prosince 2023)

Zakoupeno v KupToTu.cz

• Vše funguje dle návodu
  • Jednoduchá instalace
  • Vyšší cena
  • Originální plech se lehce zkroutí při zahřátí na max. teplotu (300 °C)

Máme krátce, ale již jsme několik věcí vyzkoušeli a vše odpovídalo prezentaci výrobku. Nadchl mne ukazatel aktuální teploty v troubě, který jsme dříve neměli. Není tedy třeba odhadovat nahřátí na požadovanou teplotu.
Vnitřní prostor trouby je větší než u velké části modelů, vejdou se tedy větší plechy.

Candy FCT612X

Candy FCT612X

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 12. prosince 2023

• 5-ti letá záruka

Spotřebič jsme pořídili spolu s novou kuchyní do bytu, který je určen k pronájmu. Tzn. cílem bylo pořídit vhodný spotřebič za rozumnou cenu, což tento výrobek splňuje. Velkou výhodu spatřuji v prodloužené záruce, která je po registraci poskytnuta bezplatně.

Gorenje BPSA6747A08XWI

Gorenje BPSA6747A08XWI

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 10. prosince 2023

• rychle se nahřívá
  • velká plocha
  • pojezdy
  • chybí český návod - dá se stáhnout na stránkách

Zatím mám troubu velmi krátce, ale vypadá, že bude dobře fungovat. Líbí se mi, že při otevření dveří vypne větrák a topná tělesa.

Beko BBIE 123001 XD

Beko BBIE 123001 XD

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 9. prosince 2023

Zakoupeno v MALL.CZ

• Rychlé dodání s výnosem do domu.
  • Moc dlouhé termíny montáží.

Za tu cenu výborná trouba.
Nemá nejnovější vychytávky, ale na běžný provoz úplně super.

Electrolux EOH3H00BX

Electrolux EOH3H00BX

Ověřený zákazník planeo.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 8. prosince 2023

(naposledy upraveno 8. prosince 2023)

Zakoupeno v planeo.cz

• splňuje naše požadavky na 100%
ETA 3786 90000

ETA 3786 90000

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

• Moderní design.
  • Digitální display.
  • Dva plechy a dva výsuvné rošty.Plechy jsou v líbivé antracitové barvě.
  • Má funkci pyrolizy.
  • Špatné osvětlení - jídlo během přípravy vypadá odpudivé a nechutné. Pro kontrolu stavu je potřeba otvírat dvířka.
  • Funkce doba pečení troubu nevypíná na konci, i když by měla.
  • Piktogramy displaye jsou skoro neviditelné.
  • Velice stručný a nepromyšlený návod : neobsahuje základní informace jak spustit program, jak nastavit teplotu, místo toho podrobně popisuje fakultativní funkce: připařovaní, pečící sondu.

Je to novinka, kterou je potřeba dotáhnout. Vůbec nevhodná pro ty, kdo chce přípravu jídla sledovat, kochat se jak roste koláč, jak zlatne kurčička. Trouba vzhled jídla kazí.

Mora VTS 785 DXB

• hodně programů
  • výborné pečení
  • skvělá cena

Vyhovující poměr cena/výkon
kvalitní produkt za rozumnou cenu

Ověřený zákazník aWORLD nasson

Přidáno: 7. prosince 2023

Zakoupeno v aWORLD

• Upeče jídlo.

Zatím krátce, zdá se, že peče dobře. Páru a čištění ještě není vyzkoušeno, uvidíme.

AEG BPE748380B

AEG BPE748380B

Ověřený zákazník Electro World Richard

Přidáno: 6. prosince 2023

Zakoupeno v Electro World

Je to perfektní kousek nábytku do kuchyně a hlavně funkční mám již několik spotřebičů od AEG žádný zatím nezklamal

ELECTROLUX EOF3H00BX

ELECTROLUX EOF3H00BX

Ověřený zákazník planeo.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v planeo.cz

• hezký design
  • rovnoměrné pečení
  • na připravovaný pokrm je velmi dobře vidět
  • stará dobrá analogová klasika
  • tlačítka hodin a minutky nepůsobí bytelně
  • součástí pouze jeden hluboký plech

Reakce značky Electrolux

Můžeme Vás ubezpečit, že použité materiály jsou upraveny k co nejvyšší odolnosti a výsledné funkčnosti spotřebiče. V případě potřeby je možné další plechy zakoupit. Kontaktujte prosím přímo naše Zákaznické centrum: https://www.electrolux.cz... kde Vám rádi doporučíme možnou další výbavu. Pevně věříme, že bude vestavná trouba sloužit pouze k Vaší plné spokojenosti. S pozdravem Tým Electrolux

AEG BSE788380M

AEG BSE788380M

Ověřený zákazník MNOHO Ověřený zákazník

Zakoupeno v MNOHO

Oceňuji funkci regenerace k ohřívání jídel, s troubou se pracuje jednoduše, vše intuitivní

Electrolux EOF3H40X

Electrolux EOF3H40X

Ověřený zákazník elektrocz.com Bea

Zakoupeno v elektrocz.com

• Pečení rovnoměrné. Hned vyzkoušeno na vánočním cukroví a pizze.
  • Dvojí sklo u dvířek s mezerou. Nevěděla jsem, že tato varianta existuje. Vybrala bych jiný výrobek. Nikomu se to určitě nestane, ale mně, hned při první přípravě pizzy a její dodatečné úpravě v troubě, spadl kousek slaniny mezi skla.
  • Ventilátor vypouští vzduch do místnosti.

Chybí mi podrobnější manuál pro jednotlivé funkce pečení. U dřívějšího výrobku bylo uvedeno přehledné uspořádání podle druhu pečení - teplota, poloha mřížky, přídavný plech, předpokládaná doba pečení. Samozřejmě, že si po letech praxe poradím, ale začínajícím hospodyňkám může informace chybět.

Reakce značky Electrolux

Dobrý den, děkujeme Vám za vložení recenze na náš spotřebič. Vážíme si času, který jste jejímu zaslání věnovala. Dveře mají více skel pro lepší izolaci. Součástí trouby je chladící ventilátor. Když je trouba v provozu, chladicí ventilátor se automaticky zapne, aby udržoval povrch trouby a dveří chladný. Jedná se o vestavnou troubu a tak jsou ventilační otvory ochlazování umístěny nad dvířky. Můžeme Vás však ubezpečit, že se jedná o bezpečné a prověřené odvětrání. Pevně věříme, že bude vestavná trouba sloužit pouze k Vaší spokojenosti. S pozdravem Tým Electrolux

Bosch HBA172EB0

Bosch HBA172EB0

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 3. prosince 2023

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Rychlé jednání

Reakce obchodu ONLINESHOP.cz

děkujeme za Vaši recenzi produktu a budeme se těšit
na Vaše další nákupy.
Přejeme pěkný den.
ONLINESHOP.CZ

Electrolux EOD6P77X

Ověřený zákazník KupToTu.cz Denisa B.

Přidáno: 28. listopadu 2023

Zakoupeno v KupToTu.cz

Trouba Electrolux EOD6P77X jsem vybírala dle recenzí, bohužel trouby obecně moc recenzí nemají. Design je moc hezký, moderní, ovládací knoflíky i displej vyhovují, mačkací knoflíky se zdají kvalitní, funkce trouby zatím všechny nevyzkoušeny, ale funkce páry je opravdu super, pečené kuře bylo opravdu šťavnaté, vřele doporučuji. Jen pozor při otvírání trouby, pára se vyvalí ven. Dvířka jsou chladné. Nahřívání je opravdu rychlé. Zatím jsme se vším spokojeni. Snad dlouho vydrží. Škoda jen, že funkce Sous vide je stále tak drahá.

Gorenje BCS747S34X

Gorenje BCS747S34X

Ověřený zákazník Alza.cz Ing. Jiří Škarda

Přidáno: 28. listopadu 2023

• skutečná parní trouba
  • na to, co umí - vynikající poměr užitné hodnoty a ceny

Manželka chtěla parní troubu. Tohle je model, který nemá pouze parního asistenta - je to skutečná parní trouba. Navíc Gorenje není žádná no name značka - má svoji kvalitu a tradici.
Trouba je ve skutečnosti mnohem hezčí, než na produktové fotografii.
Má dost programů na nejrůznější pečení a intuitivní ovládání, které po "zácviku" bude naprosto samozřejmé.
Plusy produktu:
+ Bleskový předehřev a výborná akumulace tepla
+ Design a senzorové ovládání
+ ambientně podsvícené ovladače
+ "Nehorké sklo" - sendvič tří skel
+ Vynikající profilované úchyty korpusu pro přenos - a že je pořádně těžká:-)
+ krásně plynulé, jemné dovírání dvířek, stejně tak jejich snadné vyjmutí a opětovné nasazení
+ skutečná parní trouba s generátorem páry - velký objem nádoby na vodu
+ "zamačkávací" ovládací knoflíky
+ vysoce hladký povrch pece - snadnější čištění
+ výsuv na jedné pozici (fajn na kontrolu)
+ při otevření dvířek se ihned zastaví ventilátor horkovzduchu
+ křupavá pizza za 12 min na 210°:-)
+ extrémně podrobný návod k obsluze
+ u tohoto modelu absolutně vynikající poměr užitné hodnoty a ceny (v tom nemá téměř žádnou konkurenci)

Abych jen nechválil - mínusy produktu:
- škoda, že nejsou podsvícené senzory ovládání termostatu, nastavování hodin a minutky a především ikonka zap/vyp na čelním panelu - než se to člověk naučí, není si jistý, jestli trouba "jede" nebo ne (je totiž dost tichá - potom už to jde snadno)
- minutka je provedena poněkud netradičně - neodpočítává, ale znázorňuje uplynulý čas (je to o zvyku, tak to snad ani mínus není)
- akustická signalizace minutky by mohla být o jeden stupeň silnější
- AKTUÁLNĚ TROUBA NENÍ - POUZE NA OBJEDNÁVKU - měli jsme štěstí, že jsem objednal poslední kus, i když to nerad dělám, zvlášť u drahých produktů, ale mé obavy byly naprosto zbytečné - zboží je úplně nové z výroby a nepoškozené.

Mám rád recenze tohoto typu, ze kterých se zájemce něco dozví a ne typu "super, nedoporučuji" apod.
P. S. Obdržím voucher na 400,-Kč?, jak jste předeslali :-D
Ing. Jiří Škarda