Nejnovější recenze ze sekce Vestavné trouby

Přidáno: 16. února 2023

Do trouby nás uvrtal prodejce, ukázal nám ji v showroomu, kvůli ceně se nám moc nezdála, ale jsme spokojený. Věc, kterou mít nemusíte, ale když ji máte, nechápete, jak jste bez ní mohli žít je lišta, která nepustí horký vzduch po otevření dvířek z trouby ven a neosmahne vám obličej :) Další užitečná věc je teplotní sonda, trouba je velká a ve vevnitř flexibilní, kuchařku zatím nepoužíváme, ale automatické funkce, které vám sníží teplotu, nebo pečení dokončí a trobu vypnou určitě využijeme.

CANDY FCS100W/E

CANDY FCS100W/E

Přidáno: 13. února 2023

(naposledy upraveno 15. února 2023)

• Trouba právě dorazila. Po rozbalení překvapila - je pěkná. Předpokládala jsem nějakou plastovou hračku, ale je fakt vzhledově pěkná. Teď jen aby plnila vše, k čemu jsem ji zakoupila. Uvidíme a dopíšu pak hodnocení.
  • Jako téměř u všech dnešních spotřebičů chybí koncovka šňůry...dle mého názoru je to děsný nesmysl, protože sežeňte dnes elektrikáře na elektroinstalaci baráku! Natož na takovouhle hloupost. Navíc dle recenzí si za tuto "maličkost" prý řekl elektrikář 1500,-Kč. A to je recenze stará 3 roky. Takto se vydělávají peníze.
  • Co se týče popsaných rozměrů - tak bohužel výška je větší o půl cm, takže já musím předělat kompletně vysokou skříňku na troubu.
  • Na troubě je nálepka, že je garance 10 let. U nás nabízí "zvýhodněnou" 5 letou záruku. Když jsem četla podmínky tohoto zvýhodnění, musela jsem se smát. Navíc, když jsem pátrala po výrobním čísle na troubě, které potřebujete k registraci této prodloužené záruky, zjistila jsem, že na troubě NIKDE výrobní číslo není. A to jsem ji obrátila i vzhůru nohama. Rozebírat ji tedy fakt nebudu. Tak snad bude makat i bez výrobního čísla. Abyste výrobní číslo objevili, musíte si stáhnout speciální aplikaci, která po vás chce dost podrobné a osobní informace a v návodu se tvůrci netají tím, že tyto informace budou předány třetím stranám k užití. Což považuji za nechutné. Aplikaci stahovat nehodlám a 5 letou záruku si můžou nechat. Stejně si myslím, že dnešní výrobky jsou "stavěné" právě na ty dva roky záruky.

Troubu, kterou bych si ráda koupila, bych bohužel nedokázala zaplatit. Navíc mi přijde i zbytečné vyhazovat tolik peněz za něco, co třeba za dva roky přestane fungovat. Dneska je to 50/50, že výrobek odejde těsně po záruce. Dáme Candy šanci, aby ukázala, co umí.
Před touto troubou jsem měla krásnou černou z Ikey, ale byla energeticky velmi náročná a pekla strašně dlouho, navíc nepravidelně, takže jsem plechy musela přetáčet. Nyní tedy dostane šanci bílá - už se těším na první bábovku.
Dnes jsem troubu nainstalovala do upravené horní skříňky. Nyní ji vypaluji. Zápach je v normě nového výrobku. Co mě ale velice překvapilo - nechci rovnou psát "znepokojilo", je jev, který není v manuálu nikde popsán a přiznám se, že jsem se tím u žádné trouby prozatím nesetkala. Pokud při plném výkonu trouby otevřu dvířka a hned je zas zavřu tak: 1. pokud je lehce dovřu, dvířka vibrují (poskakují) po dobu tak půl minuty, 2. pokud je dovřu s lehkým přimáčknutím, ozve se zvuk vysávaného vzduchu - jakoby se dvířka přicucávala. Netuším, co to znamená. Jen doufám, že bude vše v pořádku. Jinak je trouba naprosto tichá, žádné hučení jako u trouby z Ikey - ta hučela i bez ventilátoru jak digestoř.

Electrolux EOB8S39Z

Electrolux EOB8S39Z

Přidáno: 13. února 2023

• Intuitivní ovládání
  • Velké plechy oproti dosavadní troubě Baumatic
  • Dodání nádob na vaření v páře v ceně trouby, ty mají hodnotu témeř 1900 Kč při samostatném dokoupení
  • Zásobník na vodu nelze pro jeho naplnění zcela vytáhnou, což by mi vyhovovalo víc vzhledem k vyššímu umístění samotné trouby.

Pečící funkce si prozatím netroufám hodnotit, zatím je spíše postupně objevuji. Stejně jako jsem zatím nepřišla na to jak vypráznit zásobník na vodu. V návodu tyto kroky nejsou nijak blíže popsány.

Reakce značky Electrolux

Dobrý den, děkujeme Vám za vložení recenze na náš spotřebič. Vážíme si času, který jste jejímu zaslání věnovali. Postup vyprázdnění zásobníku najdete v návodu v kapitole Čištění a údržba v části Pokyny k použití: Vyprázdnění zásobníku. Spouští se v nabídce a v části čištění. V případě potřeby je Vám k dispozici naše Zákaznické centrum: https://www.electrolux.cz... Pevně věříme, že bude trouba sloužit pouze k Vaší plné spokojenosti. S pozdravem Tým Electrolux

Beko BBIE17300B

Candy FCNE825XL WIFI

Ověřený zákazník MALL.CZ Janča

Přidáno: 9. února 2023

Zakoupeno v MALL.CZ

• Moderní design a řada funkcí, včetně minutky odloženého startu a podobně.

Ovládací kolečko na stupně není úplně přehledné, ale půjde jen o zvyk.

Whirlpool AKP 459IX

SIEMENS HB676G5S6

Ověřený zákazník TNShop Libuše

Přidáno: 7. února 2023

Zakoupeno v TNShop

Trouba krátce po dodání , zatím vyzkoušeno: zapékání pod velkoplošným grilem, krůtí pečeně a bábovka a vše upečeno k maximální spokojenosti. Nastavení a ovládání trouby je jednoduché, má širokou nabídku programů, výhodou tohoto modelu je již integrovaný trojnásobný výsuv , krásně nasvícena,... Je úžasná. (po 14 letech jsem kupovala troubu od stejné značky - původní mi před 2 týdny odešla - a opět jsem nadšená)

Electrolux EOF3C50TX

Electrolux EOF3C50TX

Přidáno: 5. února 2023

Zakoupeno v KupToTu.cz

peč. trouba se mi líbila , ale zatím není odzkoušena

Electrolux EOB7S31X

Electrolux EOB7S31X

Přidáno: 5. února 2023

(naposledy upraveno 3. března 2023)

• kvalitní pečení/proti 12 let původní významné zlepšení
  • postupným zkoušením jde velmi dobře využít mnoho dobrých postupů
  • výborné osvětlení
  • velké zvýšení ceny k 1.2.2023

bigbeat bigbeat

Přidáno: 2. února 2023

• až 18h je možný píct při nízký teplotě
  • fajn teleskopickej výsuv
  • 7 výškových úrovní pro plechy
  • uvnitř hluboká i na velký a vysoký pekáče
  • při pečení není v okolí cítit teplo
  • teplotní sonda na maso
  • dobře se čistí díky vyndávacím dveřím
  • a stejně se jednoduše čistí uvnitř párou
  • rozsáhlý výběr autom. programů
  • Philco bezpl. servis +3 roky
  • nic nemám

Na začátku při výběru, jsme se ženou nebyli zajedno. Ale přemluvil jsem ji a musel jí do obsluhy, jak se říká zasvětit.
Nezapírám že to nebylo jednoduchý, ale dnes už by jinou nechtěla. Je to fakt úžasná trouba. Takových možností a jakej já v ní dělám luxusní rostbiífek.... ta sonda je super praktická věc a líbí se mi, že při zkoušení, kdy se trouba otvírá, tak si zachová pořád stejnou teplotu a při startu je taky rychle nahřátá. Jednoznačně jsme spokojený.

Electrolux EOD3C50TX

Beko BIM 22302 X

Ověřený zákazník MNOHO Antonín

Přidáno: 29. ledna 2023

Zakoupeno v MNOHO

Bohužel, produkt se jeví, že brzy se vyskytne závada, protože ventilátor chlazení začíná být hlučnější a hlučnější...

Saryna Saryna

Přidáno: 27. ledna 2023

• při otvorení dvířek zostáva vnůtry stále stejná teplota
  • takisto okolo není žádné teplo,( 3 násobné prosklení dveří)
  • energetic. třída A
  • nízkoteplotné pečenie až 18h
  • teplotná sonda na meso Meat Probe
  • veľmi rýchlo sa nahreje
  • obsah až 78 l
  • 7 úrovní pro plechy
  • super čistěnie parou vnůtry Steam Clean
  • farebný TFT displej s otočnými gombíky

Pred prvým použitím sa musí človek chviľu začítať v návodě, ale oplatí sa. Veľa vecí už mám naprogramovaných a těraz si už len hrám. cez noc som piekla pekně pomaličky luxusnů kachničku a rovnako som nadšená z priestoru vnůtry, pretože máme radi krocana. Jednoducho som veľmi rada za tůto investíciju a nakoněc aj manžel s dětmi pre to vynikajůce jedlo.
Istotně odporůčam každému.

AEG KMK968000M

AEG KMK968000M

Přidáno: 26. ledna 2023

• Design
  • Funkce
  • Vysoká poruchovost
  • Drahé opravy

Koupil jsem si dvě tyto trouby. První se porouchala po roce, druhá po dvou a půl letech. U tak drahého produktu je tak nízká kvalita zarážející. Zákaznické centrum vám nabídne pevnou cenu opravy za 4.990 Kč, tak velmi zvažte koupi tohoto produktu. Za sebe nedoporučuji.

Reakce značky AEG

Dobrý den, děkujeme Vám za vložení recenze na náš spotřebič. Je nám velmi líto, že máte s výrobkem naší značky takovouto zkušenost a nastala závada. Můžeme Vás však ubezpečit, že se nejedná o běžnou životnost našich spotřebičů a ani běžný výskyt závad. Fixní cena servisu je jednou z možností pozáručního servisu https://www.aeg.cz/support/repairs/ V případě, že Vám služba nevyhovuje, tak ji není nutné využít. Fixní cena servisu patří mezi oblíbené služby a to pro její výhody. Zatímco u standardní servisní služby se cena účtuje podle náročnosti závady, počtu návštěv servisního technika a použití náhradních dílů, tak v případě Fixní ceny servisu nic z toho neřešíte. Cena opravy je pevná a všechny náklady spojené s opravou jsou již zahrnuty v ceně. V případě potřeby je Vám zákaznické centrum plně k dispozici https://www.aeg.cz... S pozdravem Tým AEG

Jezabi Jezabi

Přidáno: 24. ledna 2023

• energetic. třída A
  • teplotní rozsah 50 až 275st.C
  • barevný TFT displej v češtině s otočnými knoflíky
  • až 149 autom. programů
  • autom. dovírání dveří
  • nízkoteplotní pečení až 18h
  • teplotní sonda na maso Meat Probe
  • rošt
  • skvělý čištění díky sundávacím dveřím Easy Clean
  • velice pohodlné a dokonalé čištění párou uvnitř trouby
  • teleskopický výsuv 1 x ( 100%)
  • 7 úrovní pro plechy

Nejsem zrovna zkušená kuchařka, ale takhle trouba mě jednoduše dostala. Neumím klasickou českou kuchyni a nejsem ani jejím příznivcem. Měla jsem velké problémy se starou troubou v pronajatém bytě. Ráda peču dlouho na nízký program, protože tak zachovám nejlépe všechny výživové kvality jídla. A to teď je prostě super.pečení. Baví mě si hrát s rozmanitostí programování. Jasně, že by třeba moje babi byla jak se říká vedle, jak ta jedle z těch všech možností, ale to musí posoudit každý sám jak zdatný je v ovládání takovéto moderní technologie. Pro mě je to prostě skvělá investice. Příjdu z práce domů a v troubě mám, za naprosto bezpečných podmínek hotovou super mňamku. Navíc Philco má solidní bezplatný servis +3 roky záruku na všechny produkty, protože si je jist jejich kvalitou.

Přidáno: 24. ledna 2023

• teplotní sonda
  • automatické programy
  • čistění trouby
  • velmi rychlé předehřátí šetří peníze
  • ze začátku složité nastavování

Troubu s kuchařkou jsme měli v apartmánu a moc se nám to líbilo. Nastavené funkce vám pečení ohlídají a ušetří hodně času v kuchyni. Naučit se s ní sice zabere čas, ale ten se vám pak vrátí. Pěkný design, spousta vychytávek - teplotní sonda a nízkoteplotní pečení a velký objem a místo pro pekáče. Ocení všichni, kdo mají rádi dobře upečené maso.

Electrolux EOF4P74X

Electrolux EOF4P74X

Ověřený zákazník APOLLOs.cz Registrovaný uživatel

Přidáno: 23. ledna 2023

(naposledy upraveno 23. ledna 2023)

Zakoupeno v APOLLOs.cz

produkt nemohu v tak krátkém intervalu hodnotit

Gorenje BOSX6747A01BG

Gorenje BOSX6747A01BG

Ověřený zákazník Alza.cz svhol

Zakoupeno v Alza.cz

• Snad jediné mínus - k výrobku není přiložen žádný návod k obsluze
Whirlpool OAS KC8V1 BLG

Whirlpool OAS KC8V1 BLG

Ověřený zákazník Technofarm Ověřený zákazník

Zakoupeno v Technofarm

Vše v pořádku,naprostá spokojenost.

Whirlpool W7 OM4 4S1 P

Whirlpool W7 OM4 4S1 P

Přidáno: 22. ledna 2023

(naposledy upraveno 17. února 2023)

Zakoupeno v KupToTu.cz

• Moc se mi líbí,jak vzhledem,tak funkčně

Nevýhoda- nevýrazný displei,neni podsvícený,špatně na něj vidím

Zobrazuji 401 - 420 ze 500 recenzí 1...19 20 [ 21 ] 22 23...25