Whirlpool AKP 745 IX

• , zakoupeno v APOLLOs.cz

• splňuje vše co jsme očekávali
    • design
    • nemá zástrčku do zásuvky

S vestavnou troubou jsme spokojeni. Funkce máme vyzkoušené na přechozím modelu. Má navíc funkci samočištění - ještě jsem nezkoušela. Ale pečení v ní je radost. Stihla jsem vyzkoušet krůtu, králíka a perníčky a vše super chutné. Design se nám líbí, má větší displej než jsme měli. Ovládání je vcelku jednoduché, jen to chce párkrát vyzkoušet. Oceňuji funkci časovače, i když upozornění mohlo být i hlasitější.
    Jen než se trouba vypálila - doporučují na hodinu zapnout na 250 stupnů, byl to opravdu dost nepříjemný smrad. Na další pečení to ale nemělo vliv.

• , zakoupeno v Elektro-forliveshop.cz

Rozmrazování
Parní
Mikrovlny
SoftClosing

AKP 745 IX je horkovzdušná trouba značky Whirlpool. Model AKP 745 IX je vyroben v moderním nerezovém provedení s úpravou povrchu proti otiskům prstů. Design ABSOLUTE Core je charakteristický svým jednoduchým, intuitivním ovládáním. Přehled o přípravě jídla umožňuje přehledný displej. Objem trouby AKP 745 IX je 65 l, nabízí tedy dostatečně velký prostor pro přípravu i větších pokrmů. Technologie SmartClean snadno vyčistí vnitřní prostor trouby AKP 745 IX bez použití čisticích prostředků. Stačí pouze do trouby vložit nádobu s vodou a díky programu čištění v páře se uvolní nečistoty.

Technické parametry:

Vlastnosti

• Index energetické účinnosti (2010/30 / EC): 106,9
  • Spotřeba energie - Konvenční funkce: 0,85 kWh/cyklus
  • Spotřeba energie - Teplovzdušní funkce: 0,85 kWh/cyklus
  • Design: ABSOLUTE Core
  • Barva: nerez
  • Úprava povrchu proti otiskům prstů: ano
  • Displej trouby: černobílý grafický

• Statický horní + spodní ohřev: ano
  • Statický spodní ohřev: ano
  • Gril: ano
  • Gril + ventilátor: ano
  • Ventilátor s kruhovým topným tělesem: ano
  • Turboventilátor s kruhovým topným tělesem: ano
  • Ventilátor + statický horní a spodní ohřev: ano

• Počet a typ skel ve dvířkách: 2 / šedé
  • Chlazení dveří: ano
  • Madlo: vyčnívající

Příslušenství trouby

• Výsuvné kolejničky: ano (1 úroveň)
  • Počet roštů: 1

• Hmotnost: 33,0 kg
  • Hmotnost s obalem: 35,0 kg

2zákazníci nedoporučují produkt

• dobře se ovládá
    • nerovnoměrně peče, kraje připečené, prostředek syrový... asi už nejde spodní spirála...??

už nikdy....

• ideální danajský dar
    • nerovnoměrně peče, makronky na pekáči na krajích nedopečené, veprostřed spálené

po 5 letech občasného používání odešlo spodní topné těleso. Ale ne že by se pouze přepálila topná spirála, ale celé topné těleso se doslova rozpadlo. Rozhodně nedoporučuji.

• , zakoupeno v APOLLOs.cz

• splňuje vše co jsme očekávali