Whirlpool AKP 237

33 kg

• , zakoupeno v miele.elektrometal.cz

• jsem s ní spokojená, pro mé pečení stačí
    • zatím jsem nic nenašla

od značky whirpool mám již pračku a mikrovlnku a jsem snimi spokojená , vibírala jsem tedy vestavnou troubu ve stejné značce . Peče dobře.

Maximální příkon
Kruhové těleso
Teplotní sonda
33 kg

WHIRLPOOL AKP 237/05 IX

Vestavná multifunkční trouba WHIRLPOOL AKP 237/05 IX  v nerezovém provedení. AKP 237/05 IX  je v designovém provedení Dynamic. Nabízí 5 základních funkcí se kterými připravíte jakýkoliv pokrm. Kromě tradičního pečení (horní + spodní ohřev) trouba nabízí i gril a kombinaci s ventilátorem, díký kterému můžete péct na dvou úrovních a ušetřit tak čas i energii. Je vybavena celoskleněným vnitřkem dvířek pro snadnější čištění a svou nízkou spotřebou se řadí do energetické třídy A. Součástí  AKP 237/05 IX  je dětská pojistka, která zamezí změně nebo zcela vypnutí i zapnutí nastavených funkcí trouby. Vestavná multifunkční trouba pro kombinaci AKP 237/05 IX je podrobněji popsána ve specifikacích. Troubu vám doručíme po celé ČR, vyneseme do patra, vybalíme a váš starý spotřebič ekologicky zlikvidujeme. Po telefonické domluvě je také možné si spotřebič osobně vyzvednout na naší pobočce.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v miele.elektrometal.cz