Professor PT 250B

Objem trouby
25 l
Ventilátor

• , zakoupeno v Eberry.cz

• Trouba má všechny potřebné funce a jednoduché ovládání.
  • , zakoupeno v MALL.CZ

V troubě se doře peče i griluje ,pozor na velikost použitých surovin/masa/. Je to dorý stroj. Doporučuji pro menší pokrmy.

• dobrá cena
    • naprosto dostačující pro dva lidi
    • lehká
    • velký výběr funkcí
    • krátký kabel
    • začne hřát až po zapnutí časovače
    • v balení pouze nízký plech
    • trvá delší dobu, než je jídlo hotové

Malá, lehce přenosná trouba naprosto stačí pro dva lidi. Musíte vychytat dobu pečení a teplotu, protože peče pomaleji, než klasická trouba. Kabel je hodně krátký ale vyřešila jsem to prodlužkou.
    Zatím jsem pekla brambory, buchtu a rožnila maso na otočném rožni. Vše chutnalo skvěle.

Maximální příkon
25 l
Ventilátor

Časovač do 60-ti minut s akustickým signálem

Plynulé nastavení teploty 100°C - 250°C

Vrchní a spodní topné těleso

Otočný rožeň

Ventilátor - 6 nastavení

Aluminiový vnitřní povrch

Kontrolní světlo

Vnitřní osvětlení

• Objem: 25 l
  • Příkon: 1500 W
  • Napětí: 220-240V ~ 50Hz
  • Příslušenství: plech s nepřilnavým povrchem, rošt, otočný rožeň, úchyt pro vyndání plechu/rožně
  • Rozměry (v x š x h): 285 x 462 x 366 mm

• Velmi dobrá troubička, velikostí akorát, není příliš malá, ani velká.Podle mého teploměru do trouby dosahuje správných teplot.Jako velká trouba.Pro mne bylo důležité, že má ventilátor, a volby více možností nastavení topných těles a ventilátoru.
    • Kratší napájecí kabel je pro mne dlouhý dost.
    • Každá, i velká trouba peče jinak, takže není potřeba aby zde byly recepty s udanou dobou pečení, jak se tu někde níže píše.........

Přikoupila jsem si 2 hlubší pekáčky, jeden jde přesně do trouby,
    v šířce 336 mm, a druhý dávám na rošt. Takto je to skvělá plnohodnotná trouba, jen menší.
    Navrch na troubě , kde nejsou průduchy, mám položený zastřižený takový transparentní silikonový vál-podložku.
    Ten se tolik nezahřívá a ničemu to nevadí.
    Houstičky opečené do polévky jsou tu hotovy do 5 minut.
    Buchty jsou taky paráda, vše jako v klasické troubě, jen když potřebuju dělat menší množství, a bylo mi líto dělat to ve velké troubě, 2.500 W příkon........tahle malá "žere" méně a je rychleji vytopená.
    Vše důležité je u trouby, pekáček základní a rošt, vhodný doplňující pekáček se dá dokoupit....Orion, Tescoma.....
    Myslím, že za tu cenu, dost muziky.
    Jen aby dlouho vydržela.............

• , zakoupeno v Eberry.cz

• Trouba má všechny potřebné funce a jednoduché ovládání.

• dobrá cena
    • začne hřát až po zapnutí časovače
    • v balení pouze nízký plech
    • trvá delší dobu, než je jídlo hotové

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Pěkně se v ní peče,pro dvě osoby výborná,je lehká,nechá se přenášet,je nám přes 70 a jsme spokojení
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• dobře peče, splnila očekávání
    • viditelný škrábanec na vrchním víku trouby v délce 12 cm, jedná vykřivená nožka, nesmyslně krátká přívodní šňůra
  • , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Vyhovuje mi velikost trouby. Peču málo a malé množství.

ONLINESHOP.cz (prodejce)

velice nás těší Vaše spokojenost s troubou.
    Děkujeme za Vaši recenzi a přejeme hezký zbytek dne.
    ONLINESHOP.cz

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Also comes with rotating spit so you can cook chicken or shaslik etc.
  • , zakoupeno v Eberry.cz

• má bolest téměř všech minitrub - držák dvířek pouze na jedné straně

Jinak plně dostačující trouba pro občasné pečení pro menší rodinu, a to jak masová, těstovinová apod.jídla, tak i vánoční cukroví,štoly,piškoty.

ok