Mora VT 527 WC

A
Teleskopické vysouvání plechu
Teplotní sonda
42.3 kg

Vestavná trouba MORA VT 527 WC v elegantní bílé barvě, v energetické třídě A. Trouba VT 527 WC nabízí až dest funkcí, speciální zamačkávací osvětlené knoflíky, objem trouby činní 67l. Trouba VT 527 WC dále nabízí, dotekové ovládání hodin, digitální programovatelné hodiny, programování doby pečení, ukazatel teploty v troubě, ukazatel zvoleného ohřevu, dětský bezpečnostní zámek ovládání.

Technické parametry:

Pára NE
Horký vzduch ANO
Mikrovlnný ohřev NE
Počet programů 9
Čištění trouby vodní čištění (AquaClean)
Objem trouby (l) 67
Výsuv plechů s teleskopickým výsuvem
Soft Closing NE

• má vše, co jsem požadovala

60 cm a bílá našla jsem v málo obchodech

• hezky vzhled
    • chladna dvirka

Pece bez problemu, jak ma, dobre se cisti a navic se o ni nespalite. Za me spokojenost!

• barva
    • velikost
    • výsuvný lišty
    • chlazení skla
    • funguje dle očekávání, takže žádný problém

hledal jsem vyloženě bílou troubu kvůli provedení kuchyně a tahle splňovala všechny požadavky na vzhled i techniku

• česká značka
    • dobrý poměr cena výkon
    • tichý chod
    • peče robře
    • zatím vše v pořádku

zatím jsem nadšená, trouba peče rovnoměrně a a rychle se zahřívá. super na ní je, že se dvířka nezahřívají, takže v klidu peču i s dětma a nebojím se, že se popálí! troubu jsem si vybrala protože mám ráda moru jako značku a musím říct, že zatím splňuje očekávání