Mora VT 526 FX

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Dobrá cena,pěkně peče.

jSEM NAPROSTO SPOKOJENÁ

• , zakoupeno v ePROTON.cz

Pečící troubu Mora jsem měla i předtím a byla jsem s ní spokojena.Proto jsem se zase rozhodla pro značku Mora s jednoduchým čištěním.

Maximální příkon
3.3 kW
Displej
Energetická třída
A++
Kruhové těleso
38 kg

Vestavná elektrická trouba MORA VT 526 FX s dotekovým ovládáním. Multifunkční trouba Mora VT526 FX má digitální programovatelné hodiny a programování doby pečení. Čištění trouby vám usnadní její funkce Water systém a její speciální smalt, který se lehce čistí. Multifunkční elektrická trouba MORA má dvířka z trojitého skla pro zvýšenou bezpečnost a dvířka disponují chladicím systémem. Dalším bezpečnostním prvkem vestavné trouby Mora VT 526FX je dětský zámek. V troubě Mora VT 526 FX můžete grilovat, šetrně rozmrazovat nebo péct pokrmy i za pomocí horkého vzduchu. Vestavnou elektrickou troubu Mora VT526 FX vám můžeme doporučit, nejen pro její funkční vybavenost, ale i pro její skvělý design a snadnou obsluhu. speciální zamačkávací knoflíky dotekové ovládání hodin multifunkční trouba 9 funkcí  Čištění trouby WATER CLEAN  Dolní a kruhov. těleso s ventilát.  Dolní těleso s ventilátorem  Elektrický gril  Elektrický gril - malý  Horní a dolní topné těleso  Kruhové těleso s ventilátorem  Osvětlení trouby  Zvláště šetrné rozmrazování  Elektrický gril s ventilátorem

Water clean- speciální funkce na čištění trouby vám usnadní spoustu času a práce. Stačí nalít do pekáče asi 0,5l vody a vložit na dno trouby. Termostat nastavíte na 50-60°C po dobu 30min. Povrch trouby s mastnotou se „odmočí“ a troubu pak jen setřete vlhkým hadříkem. další specifikace 3 tvrzená skla možnost regulace teploty 50 - 250°C digitální programovatelné hodiny programování doby pečení drátěné rošty speciální program čištění trouby Water systém speciální smalt trouby ECE (Eco Clean Enamel) chladicí systém dvířek trouby skleněná vnitřní strana dveří pro snadné čištění energetická třída A-20%

• jmenovitý příkon: 3,3 kW
  • elektrické napětí: 230 V
  • příslušenství: 1 x pečící plech, 1 x pekáč, 1 x rošt

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Dobrá cena,pěkně peče.

• spokojenost
    • peče dobře
    • vejdou se staré plechy mory, osvědčilo se to o vánocích
    • občas vibruje plech někde na troubě od větráku, ale to je asi tím, že ji nemáme zatím vestavěnou v nábytku,
    • pořád v ní svítí světlo což mi příjde nelogické, ale to je asi nešvar nových výrobků

čas ukáže, máme ji od listopadu 2012, slouží dobře

jSEM NAPROSTO SPOKOJENÁ

• , zakoupeno v ePROTON.cz

• , zakoupeno v KASA.cz

• výborně peče, zvlast horkovzdusna
    • chlazení trouby, musí se nechat zapnutá, jinak se nevychladí

levný, dobre pece, problém s chlazením

• , zakoupeno v Kamenný obchod

• Jednoduché ovládání,rychlost ,,nahřátí" na požadovanou teplotu,design.Tradice značky a dostupnost servisu.Energetická třída A +
    • Zatím nic.Jen ovládací prvky,by mohly být z lepšího materiálu,než ,,jednoduššího" plastu.Ale u této cenové hladiny to lze opomenout.

Troubu jsem si vybral po předchozích negativních zkušenostech se značkou Baumatic,kterou jsme měli vybavenou celou kuchyń a ze které je funkční už jen odsávač páry :( Baumatic= nikdy více! Proto návrat ke tradiční značce,přes to,že se kompletuje asi již jinde,jako všechno,co tu mělo tradici.Troubu jsem vybral pro její cenu,design,energetické parametry a velikost.Zpracování je na slušné úrovni,jen zásuvné ovládací prvky,nemusely působit tak ,,levným" dojmem.Jinak co se týče výkonu,jsem maximálně spokojený.Nahřívá se zvolenou teplotu minimálně o polovinu rychleji,než její předchůdkyně.Za tuto cenu je to dobrá koupě.Zbytek se ukáže až při délce její životnosti.

Po 14 dnech používání jsem zatím spokojená

• , zakoupeno v KASA.cz

• Mora je osvědčená značka, trouba má mnoho funkcí a má pěkný design.

Původně jsem chtěla jinou značku, levnější, ale raději jsem investovala do značky Mora, která má tradici a vím, že je na ni spoleh. Trouba je moderní, má mnoho funkcí, hlavně je velká, což oceňuji. V kuchyni vypadá velmi hezky, její chod není ani tak hlasitý, jak jsem předpokládala. Pekla jsem v ní jak maso, tak i koláč, vše naprosto bez problémů, určitě brzy vyzkouším i gril. Je to skvělý výrobek.

• cena, vzhled, funkce

zatím spokojenost

• dobře peče už při nízkých teplotách jak maso, tak buchty
    • pěkný vzhled
    • dodaný návod je určen pro několik typů, takže velmi špatná orientace. programování hodin se mi podařilo pouze metodou pokus-omyl.
    • Když vypne program pečení, začne se silně rosit displej a okolí, což mi nepřijde zrovna moc vhodné, takže doporučuji po pečení na chvilku otevřít troubu, aby se tomu předešlo
    • nemůžu v této troubě zavařovat v klasických sklenicích se šroubovacím víčkem nebo v omniovkách
    • nemůžu používat nerez pekáče ani světlé pekáče

S troubou jsem v celku spokojená, protože dobře peče, pokud se používají ty správné pekáče. Líbí se mi, že Mora dodala 2 velmi kvalitní plechy. Mrzí mě, že v ní nemůžu zavařovat (výrobce doporučuje pouze skleněné sklenice s gumou a skleněným víčkem). Při funkci grilování je maso dost vysušené, ale to chce asi vychytat, možná to příště bude lepší.