Mora VT 303 GX

Osvětlení
Spodní ohřev
Parní

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

Má vše co potřebuji.Doporučuji vyzkoušet.

zatí nebylo instalováno

• velmi jednoduchá, dostačující
    • ač je jednoduchá na ovládání, je velmi promyšlená, obsahuje všechny potřebné režimy ohřevu jak spodním tak horním tělesem, gril, různé možnosti nastavení
    • přiložený návod neslouží jen jako návod na ovládání, překvapila mě i jednoduchá kuchařka která Vám napoví, jaký druh ohřevu použít pro Vámi chystané jídlo
    • velmi jednoduchá instalace, značce Mora jsem důvěřoval a snad budu věřit i nadále =)

věděl jsem přesně co chci, a tahle trouba mi plně vyhovuje. Nepotřebuji další blikátko do kuchyně.

Maximální příkon
Osvětlení
Spodní ohřev
Parní

Typ: vestavba
Typ vestavné trouby: vlastní ovládání, nezávislá
Ovládání: mechanické-knoflíkové
Osvětlení: ano
Objem (l): 60
Displej: bez displeje
Hlučnost (dB): 46
Příslušenství trouby/sporáku: 1x rošt, hluboký smaltovaný plech, mělký smaltovaný plech

Provedení výrobku: bílá barva

Objem trouby : 60 L

Způsoby ohřevu

Klasický ohřev - horní a spodní topné těleso

Infra gril

Infra gril a ventilátor

Cirkulace teplého vzduchu

Aqua clean (spodní topné těleso)

Osvětlení trouby

Prolis

Eco Email

Odnímatelné skleněné dveře pro snadnější údržbu

DCS Dynamické ochlazování trouby

2 signalizační světla

1x rošt

Hluboký smaltovaný plech

Mělký smaltovaný plech

Připojovací kabel

Bezpečnost

Standard Door (2 skla, 1 reflexní vrstva)

Chladící ventilátor

Technické parametry

Energetická třída: A

Spotřeba energie: 0.79 kWh (nucená konvekce vzduchu)

Spotřeba energie: 0.87 kWh (konvenční tepelná funkce)

Příkon - el.: 2.7 kW

EAN: 3838942719035

Záruční doba: 24 měsíců

Dokumenty

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

Má vše co potřebuji.Doporučuji vyzkoušet.

zatí nebylo instalováno

• velmi jednoduchá, dostačující

• cena / výkon

Tento produkt mě vyhovuje, protože nemám žádné vysoké nároky na takovýto druh zboží.

• , zakoupeno v Electro World

• spolehlivá, normální trouba vhodná na běžné pečení všeho druhu
    • ve své kategorii asi žádné

naše první elektrická trouba, na pečení je to úplný sen, nechtěli jsme nic přetechnizovaného, podle zkušenosti jiných pak trouba třeba nemá tak vysokou max teplotu nebo má spoustu udělátek, které se akorát mohou rozbít...
    tato trouba je poctivá klasika, moderní, ale vlastně obyčejná, zvládá upéct maso dokřupava i nespálit cukroví

• , zakoupeno v Electro World

• český výrobek, základní provedení, bohatě postačí jako základ do kuchyně
    • ---

Vřele doporučuji