DeLonghi DO 32852

Spodní ohřev
Rozmrazování
Parní

• , zakoupeno v Expert.cz

• Splňuje podmínky velké trouby.
    • Velký výběr funkcí.
  • , zakoupeno v Expert.cz

• vzhledově vyvedený model, ovládání zvládnu i já, která elektronickému nastavování moc nerozumí, je tichá, povrch se příliš neohřívá, má vnitřní osvětlení, snadno se čistí, díky dispeji, víte kolik času ještě zbývá do konce pečení, také lze zjistit aktuální teplotu v troubě, během pečení lze měnit nastavení, poměrně velký vnitřní prostor
    • krátký kabel, rozměry jsou ve všech obchodech uvedeny špatně, 50 cm je šířka nikoliv hloubka !

pekla jsem zatím pouze dvakrát, vše se podařilo, peče díky ventilátoru opravdu rychle a stačí nižší teplota
    trouba je dražší, ale komfortní, jsem s ní spokojena

Horní a spodní ohřev
Spodní ohřev
Rozmrazování
Parní

Stolová elektrická trouba dokáže kromě klasického pečení připravit chutné pokrmy i pomocí horkovzdušného pečení, pomalého pečení, grilování, rozmrazování, programy na pizzu a množstvím dalších skvělých možností. Její vnitřní objem je 32 litrů a díky zaobleným rohům a smaltu se snadno čistí. Pečení zajišťují 3 topná tělesa a výkonný ventilátor. Pomocí digitálního ovládání nastavíte všechny požadované funkce. Termostatem můžete navolit teplotu až 220 ° C. Praktický časovač umožní navolit čas pečení až na 120 minut. Stolová trouba má bezpečnostní dvířka s dvojitým sklem pro vyšší bezpečnost při pečení.

10 funkcí:

• teplovzdušné proudění
  • tradiční pečení
  • grilování
  • rotisserie (rotující gril pro grilování kuřat)
  • gratinování
  • ventilátor
  • udržování pokrmů v teple
  • rozmrazování
  • funkce pizza
  • funkce sušenky

• Naprosto skvělá značka. Výborně peče.

Doporučuji.
    Myslím, že byla i vítězem nějakého testu.
    Krátká šňůra - no to je teď trend, počítala jsem s tím.
    Trouba má skvěle peče. Je pevná a nic se nehýbe např. při vyndávání plechů.
    Při dlouhém pečení se moc nezahřívá.
    První nastavení trouby trošičku trvalo, ale naprosto v pohodě.

• , zakoupeno v Expert.cz

• Splňuje podmínky velké trouby.
    • Velký výběr funkcí.

• objem
    • příslušenství
    • programy
    • dobře odizolovaná
    • pohodlné ovládání i samotné pečení
    • prohozená tlačítka ovládání

Trouba naprosto dostačuje potřebám pro pečení pro dva lidi, je akorát velká, dobře izolovaná (nesálá z ní moc veliké přebytečné teplo), kvalitně zpracovaná (oproti jiným mini troubám, které se viklaly už vystavené v elektru). Velmi mi vyhovuje přehledný displej, škoda jen, že máme prohozená tlačítka pro ovládání trouby, ale to je spíše detail. Vyšší cena se, podle mě, vyplatila.

• Peče se v ní velmi dobře. Rychlé nastaveni funkcí trouby.
    • Máme na troubě přehozená funkční tlačítka. Špatný manuál.

Trouba je skvělá. Vnitřní objem je větší něž jsem čekala. Vyzkoušela jsem všechny programy a na všech se jídlo udělalo dobře a rychle. Pro 3 členou domácnost dostačující. Jenom mě vadí, že na tlačítku kde se nastavuje tepota je označeno, že se tím trouba zapíná a na tlačítku zapínání je zase uvedeno, že se tim nastavuje tepota. Reklamovat nechci, už jsem si zvykla. Manuál, který dodávají je nepřehledný a strohý. Žádné podrobnější informace ani zakladni recepty.

• HEUREKA.cz píše SKLADEM, ale v jednom obchodě ve vyhledání není zboží skladem :-)

trouba je dražší, ale komfortní, jsem s ní spokojena