Beko BIE 24301 W

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Hezký vzhled, dobrá cena

Trouba Beko BIE 24301 W dobrý výrobek

• , zakoupeno v planeo.cz

Trouba je krásná,ale celoskleněná..to jsem si špatně přecetla..a do mého interiéru není 100%..moje chyba..nechám si ji.Funkčnost zatím nemohu hodnotit.

• , zakoupeno v e-BEKO.cz

Čištění trouby
pyrolytické

Booster

Zahřeje troubu během chvilky
Funkce Booster aktivovaná na začátku pečení pomůže nahřát troubu na požadovanou teplotu rychleji a bez dlouhého čekání.

Halogenové osvětlení
Lepší osvětlení s nižší spotřebou
Oproti klasické žárovce dokáže ta halogenová lépe osvítit prostor trouby , má nižší spotřebu a není ji potřeba tak často měnit.

Meziskelní čištění
Bez nečistot mezi skly dveří
Pomocí šroubováku nebo pacek, které jsou součástí dvířek, lze vnitřní sklo dvířek trub Beko bez potíží vyjmout. To umožní pohodlné vyčištění zateklých nečistot mezi skly.

Dokumenty

Spokojenost

• , zakoupeno v DobréElektro.cz

• Doporučuji
  • , zakoupeno v DobréElektro.cz

• Pěkný design, trouba i s plechy
  • , zakoupeno v OKAY.cz

Produkt máme zatím krátce,ale přes to všechno mohu
    s jistotou říci že jsme zatím s tímto produktem
    spokojeni.

• , zakoupeno v OKAY.cz

Od této značky mám více produktu a jsem s ní spokojená

• , zakoupeno v EVA.cz

• spokojenost