Mora VT 569 MX

Horní a spodní ohřev
Rozmrazování
SoftClosing

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• troubu jsem hledala dlouho, byla jsem zvyklá na klasickou starou prostornou troubu a proto mě překvapilo, když ostatní nebyly tak hlubokové, jediná mora hloubku splňovala.
    • Cena trouby nebyla nijak přemrštěná
    • při prvním pečení jsem zjistila, že trouba vůbec nepeče a 45 minut se nahřívala pouze na 45 stupňů, po urgenci dorazil technik z Mory, a zjistil, že je nastavená v demo režimu, o kterém není ani slovíčko v návodu, sám technik nevěděl, tak po telefonu s Morou zjišťoval co a jak...
    • bohužel až po koupi trouby mi panové řemeslníci řekli, že jsou s Morou problémy při zabudování do kuchyně, takže nyní mám menší škvíru mezi troubou a skříňkou pod ní, aby trouba nedrhla o skříňku
  • , zakoupeno v Expert.cz

• Hezký design
    • Mnoho funkcí
    • Krásně se v ní peče
    • Tichá
    • Lehké čištění
    • Prostorná
    • Při zapnutém pečení neukazuje aktuální čas, ten se ukáže až po vypnutí

Naprostá spokojenost, Moru jsem měla i před touhle a to celých 11let, takže doufám ze mě nezklame

• , zakoupeno v VEDE.cz

Chlazení dveří
Horní a spodní ohřev
Rozmrazování
SoftClosing

Vestavná trouba MORA VT 569 MX v elegantním černo stříbrném designu, v energetické třídě A. Trouba VT 569 MX nabízí až dest funkcí, speciální zamačkávací osvětlené knoflíky, objem trouby činní 67l. Trouba VT 569 MX dále nabízí, nové přehledné dotekové ovládání, digitální programovatelné hodiny, programování doby pečení, 8 přednastavených programů, speciální rychloohřev trouby 200 °C za 6 min., ukazatel teploty v troubě, dětský bezpečnostní zámek ovládání

Technické parametry:

Pára: NE
Horký vzduch: ANO
Mikrovlnný ohřev: NE
Počet programů: 12
Čištění trouby: vodní čištění (AquaClean)
Objem trouby (l): 67
Výsuv plechů: s teleskopickým výsuvem
Soft Closing: ANO

• Při zapnutém pečení neukazuje aktuální čas, ten se ukáže až po vypnutí

• dobre pece
    • hezky design
    • energeticka trida

Doporuceno od kamarada a vse funguje, jak ma!

• vypadá hezky
    • jednoduché ovládání
    • dvířka trouby se nezahřívají

rekonstruovali jsme celou kuchyň a kamarádka mi doporučila trouby od Mory- jsem moc spokojená, trouba vypadá hezky, dobře peče a snadno se čistí. doporučuji!!!!

• přehledné a jednoduché ovládání
    • možnost horkého vzduchu
    • samočistící program

Mohu doporučit.Praktický pomocník v kuchyni. Příjemné a jednoduché ovládání.

• , zakoupeno v VEDE.cz

• chlazení povrchu trouby