Mora VT 546 MX

A
Kruhové těleso
42.3 kg

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Pečou stejne obě strany ,rychle nahřátá na požadovanou teplotu,vypadá pěkne jsem s ni spokojena .

Spokojenost

Maximální příkon
3.3 kW
Displej
Energetická třída
A
Kruhové těleso
42.3 kg

Multifunkční trouba MORA VT 546 MX se nachází v černo-nerezovém provedení v energetické třídě A. Trouba je o velkém objemu 67 litrů. Na hlavním panelu se nachází speciální zamačkávací knoflíky s digitálními programovatelnými hodinami s dotekovým ovládáním. Programování doby pečení. Multifunkční trouba nabídne 9 funkcí pečení s možností regulace teploty od 30°C do 275°C. Ukazatel zvoleného ohřevu. Ukazatel teploty v troubě. Vnitřní prostor trouby je vybaven drátěnými rošty. Skleněná vnitřní strana dveří pro snadné čištění. Chladící systém dvířek trouby. Komfortní zavírání dvířek trouby. Speciální program pro čištění trouby Water systém. Dětský bezpečnostní zámek ovládání. K této multifunkční vestavné troubě se dodává příslušenství: 1 pekáč, 1 rošt a 1 pečící plech.

Dokumenty

• Rychlé nahřátí.
    • Přehledný displej.
    • Peče stejnoměrně,není nutné otáčet plech.
    • Prostorná.
    • "Samočištění"
    • Minutka.
    • Časovač vypnutí.
    • Max. teplota 275°C.
    • Chlazení dvířek.
    • Samodovření dvířek.
    • Ukazatel vnitřní teploty.
    • Drátěné závěsy pro plechy.
    • Zvukový signál dosažené teploty a ukončení programu.
    • Design.
    • Vyšší hlučnost.
    • Nelze vypnout vnitřní osvětlení.
    • Nelze vypnout hodiny na displeji.
    • Spotřeba energie.
    • Ostré hrany madla dvířek.
    • Nižší citlivost dotykového displeje.
    • Servis.

Na troubě oceňuji max. teplotu 275°C, kterou využijete při pečení pizzy, chleba atd. Vnitřní prostor je dostatečný a dobře se čistí. Bohužel nelze vypnout vnitřní osvětlení při pečení což zvyšuje spotřebu el. Vypnout nejdou ani hodiny, takže když máte nad troubou MVT svítí oboje.Na ovládání displeje musíte mít dokonale suché ruce, což je v kuchyni při vaření dost dobře nejde. Madlo dvířek by mohlo být trochu zaoblené,na rozích jsou celkem ostré hrany.
    Čekal jsem, že když si pořídíme českou značku bude servis bez problémů. Asi po dvou měsících provozu se porouchal termostat. Poruchu byla nahlášena na servisní centrum. Ještě týž den mě kontaktoval nejbližší servis. Prý z důvodu vytížeností se mohl servis dostavit až za čtrnáct dní. Tak se stalo. Po zjištění závady nám bylo oznámeno, že na opravu budeme čekat měsíc z důvodu nedostupnosti náhr. dílu.No a taky jsme čekali. Šest týdnu trvala oprava.
    Po opravě jede trouba bez problémů.
    Trouba byla zakoupena v prodejně Euronics, kde jsme koupili i bojler Dražice a osobní váhu Eta. I tyto výrobky jsme museli reklamovat, že by druhá jakost?
    Body snižuji především za servis českého výrobku v Česku.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

Spokojenost

• moderní provedení
    • součástí bylo zákládní příslušenství
    • dětský zámek
    • dosatek funkcí
    • bez problému i při hodně častém pečení

Zřizuju si první byt a první jsem řešila kuchyni, chtěla jsem něco moderního, ale funkčního, moc ráda peču a vařím a tahle trouba v pohodě splňuje všechny moje nároky,

• hezká
    • dobrá cena
    • vestavba
    • funkce

Koupeno spolu s mikrovlnkou mora, společně dobře ladí, obojí za dobrou cenu. Zatím se osvědčuje výborně, bude se hodit dětský zámek a studený dvářka

• Programovani doby peceni
    • Ukazatel teploty
    • Prijemny komplet
    • Detsky zamek

Cena odpovidajici kvalite , vrele doporucuji