Gorenje BO 8770 AX

Horký vzduch
Hodiny
Osvětlení

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Snadnost ovládání díky rozšířenému displei, vybavenost příslušenství, velikost trouby, je o dost větší než standard
    • Zatím nic

Chtěli jsme značku ,,mora,, a po zjištění, že jde o identického výrobce jsme se rozhodli pro tento výrobek = spokojenost. Škoda, že není výroba v CZ. Mohu jen doporučit.

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Výrobek mám krátkou dobu. Zatím naprostá spokojenost. Vše funguje jak má. Hodně funkcí. Jednoduché a přehledné ovbládání.
    • nic.

Chlazení dveří
Horký vzduch
Hodiny
Osvětlení

Vestavná trouba Gorenje BO 8770 AX s dvanácti funkcemi pro pečení a unikátním dotykovým ovládáním DirecTouch pro snadnou obsluhu. Pomocí funkce AquaClean
jednoduše troubu vyčistíte po každém pečení. Velký objem trouby Home made ve tvaru staré pece umožní nejen upéct třeba krocana, ale pečení na více úrovních najednou. Snadnou obsluhu Vám umožní teleskopické výsuvy.

Klíčové vlastnosti:

2zákazníci nedoporučují produkt

• Zatím nic

• nic.

pěkný dizain. Jednoduché ovládání. Naprostá spokojenost

• Trouba splnila všechna moje očekávání, pěkně a rovnoměrně peče, má spoustu funkcí a velké příslušenství.
    • Je velmi elegantní a zapadné do každé moderní kuchyně.
    • Ovládání je jednoduché a přesné, zvládne to každý.
    • Je velmi prostorná, plechy jsou o 5 cm delší než u mé staré trouby Gorenje.
    • nevím o ničem

Všem mohu doporučit, jsem moc ráda, že jsem si vybrala zrovna tuto troubu.

• Vestavene programy
    • Samocisteni
    • Displej je obrovsky a plny pismenek, ale je to jen otazka zvyku

Velmi dobre vybavena trouba za dobry peniz

• , zakoupeno v Expert.cz

pěkná na pohled a dobrá na ovládání

• -Hodně funkcí
    • -Design
    • Po třech měsících již 2x reklamováno a to z důvodu, že po dopečení teče všechna zkondenzovana para do spodni vestavene kuchynske skrinky...

Obecně bych nedoporučul tento produkt

• Pěkný design,
    • dobře se udržuje,
    • jednoduché ovládání, zvládne je každý ..
    • nemám výhrad

Funguje již půl roku bez problémů, bohaté příslušenství

• pěkný vzhled ,cena,výbava
    • zatím nic

• Super výrobek za přijatelnou cenu. Opravdu velká možnost volby programů. Část programu je i přednastavena. Využíváme i nahřívání talířů. Vůbec nelituji tohoto výrobku.
    • Výrobce změnil design venkovních lišt - objednali jsme si stříbrné a přišly do zlata. Všechny další uchytky v naší kuchyni byly do stříbrna. S ochotou přijel servisní technik a vyměnil nám lištičky za stříbrné.

viz výše

• hezká, nepeče špatně
    • Horký vzduch profukuje spodem, zničil mi skříňku. Troubu jsem reklamovala, dali mi novou, té se zase skřivila dvířka, takže horký vzduch foukal bokem a zničil mi výsuvnou skříňku. Při měření obou trub bylo naměřeno na dvířkách 80 C!!!

Troubu bych rozhodně nedoporučila. My budeme kupovat jinou.