Gorenje BO 8640 AX

Hodiny
Osvětlení

• , zakoupeno v Shopping.cz

• +

Tato trouba je vážně skvěla, vybrala jsem si jí na internetu a také jsem ji osobně neviděla, je krásná, dobře se čistí a skvěle peče.
    Take se mi u ní líbí, že počítá čas pečení, je hrozně jednoduchá, prostě jsem z ní nadšená, akorát mě vždy trochu překvapí, že když v ní peču a otevřu dveře, sklo na dveřích je prohnuté dovnitř a poté se narovná a jakoby spadne, což vypadá divně.

• , zakoupeno v KASA.cz

s tímto internetovým obchodem jsem velice spokojena

• , zakoupeno v Elme.cz

Po roce používání trouby jsem nezaznamenala žádný problém , tato trouba mi plně vyhovuje.

Maximální příkon
Horký vzduch
Hodiny
Osvětlení

Gorenje BO 8640 AX je multifunkční vestavná trouba
s devíti funkcemi pro pečení a unikátním dotykovým ovládáním Direc Touch. Speciální klenutý tvar kamenné pece Home made a velký objem trouby zaručuje nejen dokonalé pečení, ale umožňuje i pečení na více úrovních najednou. Chladná dvířka trouby a ochlazování jejich vnějších stěn vás chrání před popáleninami. Snadnou obsluhu vám umožní teleskopické výsuvy na třech úrovních.

Klíčové vlastnosti:

• S troubou jsem byla spokojená, v záruční době ale odešel ovládací panel, který ihned vyměnili....
    • po 5 letech používání odešel opět ovládací panel, bohužel už po záruce, takže vidím velké mínus v ovládacím panelu, bez kterého je i skvěle pečící trouba s plno funkcemi na nic. Teď čekám, kolik bude stát oprava, ale bojím se, že to bude pěkná pálka:-(

Nevím, jestli se to stává pravidelně, ale 2 odejité ovládací panely je trochu moc na to, abych tento výrobek mohla označit za dobrý, bohužel

• je to absolutní bomba.
    • pozor na mytí displeje.po umytí displeje za krycím sklem je trouba nefunkční.oprava stojí cca 3000 czk.

jinak vše o.k.

• -vzhled
    • -cena
    • -jednoduchost ovládání
    • -příslušenství jsem moc spokojená ale mám jí krátce
    • -nic

zatím jsem nadšená volbou hledala jsem dlouho měla jsem Baumatik a tato firma z krachovala nešli dokoupit náhradní díly a troubu jsem měla 7 let cena 20000,- proto už tak drahou nechci tak se nechám překvapit kolik let mi vydrží Gorenje

• , zakoupeno v Shopping.cz

• , zakoupeno v KASA.cz

s tímto internetovým obchodem jsem velice spokojena

• , zakoupeno v Elme.cz

• , zakoupeno v ePROTON.cz

• Vynikající trouba. Skvělý desing.
    • Rychle vyhřátá, dvířka nejsou rozpálená během pečení,snadné ovládání, velmi dobře izolovaná (velmi pomalu chladne), možnost rychlého snížení teploty při přečení
    • peče trošku nerovnoměrně, ale není to nic dramatického

Pečení mě baví ještě víc. Už jsem pekla maso, kuře, buchty, cukroví, brambory - nemá chybu. Jako největší výhodu považuji velmi rychlé snížení teploty. Nejvíc mě překvapilo, jak krásně ve vypnuté troubě vykynul kvásek - je tam stálá teplota 30°C. Jsem ráda, že jsem se nechala přítelem přemluvit a do trouby investovala víc peněz, než jsem původně zamýšlela.

• , zakoupeno v www.KBspotrebice.cz

• Hvězdičky davám,protože tato trouba je moc hezká jak z venku tak i zevnitř.Má všechny výsuvy na které se moc těším až je použiju.
    • nemůžu zatím nic psát,protože jí nemám ještě zabudovanou

Na tuto troubu se moc těším a doufám,že mě nezklame no nechám se překvapit?

• , zakoupeno v Vestavba.cz

• Kvalita za rozumnou cenu,mnoho užitečných funkcí včetně např. pečení chleba. propojení pímo do zásuvky na 220 V
    • MORA má prakticky identický výrobek za nižší cenu!

Velmi kvalitní zpracování,kvalitní použité materiály,velmi kvalitně a precizně zabaleno pro přepravu-omezeno riziko poškození při přepravě.