Electrolux EOC 5851 AOX

Osvětlení
Rozmrazování
Parní

• , zakoupeno v elektrocz.com

• tichá,dobře osvětlená,hezky peče,dá se naprogramovat kdy chcete aby byl pokrm pečený a pyrolýza je taky super

měla jsem 17 let troubu elektrolux tak jsem si ji vybrala znovu s podobnými parametry a ovládání je podobné,na které jsem byla zvyklá.Ovládá se velice dobře je to jako s telefonem,používá se mi moc dobře.Zatím peče krásně,klidně jí mohu doporučit ostatním.

• , zakoupeno v Expert.cz

Používám automatické programy na pečení kuřete i masa včetně sondy a zatím velká spokojenost

• splňuje vše co je inzerováno na 100%

Úprava proti otiskům prstů
Osvětlení
Rozmrazování
Parní

Vestavná trouba Electrolux EOC5851AOX. Trouba s dotykovým ovládáním a displejem s popisky a ikonami umožňuje zobrazení i nápovědy a 90 přednastavených pečících programů. Do paměti lze uložit až 20 vlastních oblíbených programů. Pyrolytické samočistění trouby usnadňuje čištění interiéru trouby. Pečení s pečící sondou umožňuje sledovat teplotu přímo uvnitř pokrmu. Extra velký ventilátor a upravený rozvod vzduchu zlepšuje horkovzdušnou funkci.

Pečící funkce:

Pravý horký vzduch – k pečení jídla na maximálně třech úrovních současně, když používáte tuto

Příprava pizzy – k přípravě pizzy, slaného lotrinského nebo jiného koláče v páře

Konvenční ohřev – k pečení moučných jídel a masa na jedné úrovni trouby

Nízkoteplotní pečení – k přípravě obzvláště měkkých a šťavnatých pečení

Spodní ohřev – k pečení koláčů s křupavým spodkem nebo kůrkou a k zavařování potravin

Eco pečení – eco funkce vám umožňují optimalizovat spotřebu energie během přípravy jídel, je nutné nejdříve na stavit dobu pečení

Mražené potraviny – k přípravě polotovarů jako jsou hranolky, americké brambory nebo křupavé jarní závitky

Gril – ke grilování plochých kousků uprostřed grilu a k opékání chleba

Velkoplošný gril – ke grilování plochých kusů ve velkém množství a opékání chleba

Turbo gril – k pečení větších kusů masa nebo drůbeže s kostmi na jedné úrovni, také k zapékání a pečení dozlatova

Rozmrazování – k rozmrazování potravin

Speciální funkce:

Pečení chleba – k pečení chleba v páře

Gratinované pokrmy – k přípravě pokrmů jako jsou lasagne či zapečené brambory, také k zapékání a pečení dozlatova

Zkouška těsta – ke kynutí těsta před pečením

Ohřev talířů – k předehřátí talířů před jejich servírováním

Zavařování – k zavařování různé zeleniny ve sklenicích s nálevem

Sušení – k sušení ovoce a zeleniny nakrájené na plátky (např. jablka, švestky, broskve, rajčata, cukety, houby, atd)

Uchovat teplé – k udržení teploty pokrmů

Pyrolytická funkce – Spustí automatické pyrolytické čištění trouby, tato funkce spálí zbytky nečistot v troubě, teplota uvnitř dosahuje přibližně 500 °C

Funkce displeje:

Velký displej se symboly

Ve stand-by módu svítí jen ikona pro zapnutí a čas

Podporované vaření s funkcí automatický recept

Podporované vaření s funkcí automatická váha

Elektronická regulace teploty

Možnosti elektronického nastavení trouby

Umožňuje uložení až 20 oblíbených nebo často používaných funkcí do paměti

Možnost nastavení minutky s maximální délkou 150 minut

Další informace:

Teplotní sonda pro měření teploty přímo uvnitř pokrmu

Teleskopické výsuvy plechů pro snadnou manipulaci

UltraFanPlus nový, větší ventilátor pro horkovzdušnou funkci

Snadno omyvatelné dveře

Přehledný nákres označení pečících úrovní uvnitř trouby

Automatické osvětlení na otevření dveří

Zastavení horkovzdušného větráku při otevření dveří

Povrchová úprava oceli proti otiskům prstů

Tři skla ve dvířkách pro zamezení nadměrnému zahřívání

Dětská bezpečnostní pojistka

Vysoce lesklý smalt, snadné čistění

Možnost péci na 3 pečících úrovních najednou

• , zakoupeno v elektrocz.com

• , zakoupeno v Expert.cz

• splňuje vše co je inzerováno na 100%

maximální spokojenost

• , zakoupeno v K24.cz

• Za dobrou cenu má vše co má el.trouba mít.Sondu do masa.Kuchařka.Pyrolytické čištění.Teleskopické výjezdy.Automatické vypnutí.Sklo je doopravdy bezpečné na dotyk.
    • Manželka je velmi spokojená.Vybíral jsem z hodně výrobků dle parametrů a nejpříznivěji vyhrál tento typ.Ke všemu jsem v tomto obchodě koupil o proti jiném intern.obchodů o 4000kč levněji.
    • Zatim nic

Přehledný LCD display, bez návodu lze pomocí displeje lehce na poprvé ovládat.

• , zakoupeno v ELLAND

• Jednoduchá montáž i obsluha.

Troubu máme velice krátce tak zatím spokojenost po všech stránkách.

• velikost samotné trouby
    • výborný design
    • jednoduchá orientace v menu
    • sousta funkcí a přednastavených receptů
    • podsvícení displeje..i při nejnižším stupni docela svítí, prima noční orientační osvětlení

S troubou jsem spokojen, těším se na další použití. Je pěkně zpracovaná, nic nevrže, dveře se sami dovírají (a mám pocit, že jsou opravdu dovřené, u jiných trub si to nemyslím), jsou vždy pouze vlahé = bezpečné. Lze během použití vypnout vnitřní osvětlení. Uvnitř jde dobře čistit, velký vnitřní prostor (i na pekáč délky 45cm vč. uší); škoda, že se dodává jen s jednou sadou kolejnic - pojezdů, jsou parádní.
    Menu je i v češtině, přehledné. Přednastavené recepty jsem zatím nezkoušel, standartní funkce mne uspokojily.
    Poznatek k dotykovému ovládání: je poměrně citlivé - žádné dloubání, je umístěno v penisové výšce. Máme troubu pod varnou deskou. Stává se mi, že se během vaření a naklánění a opírání nechtěně dotknu zapínače, troubu zapnu, případně zadám další pokyny.. Jsem přitom klidný a oblečen.