Electrolux EOB 8851 AOX

Teleskopické vysouvání plechu
Kruhové těleso
43.6 kg

• , zakoupeno v EURONICS

• Produkt je perfektní. Splnil mé očekávání na 100%.
    • Málo podrobný návod od prodejce.

Zaujalo mě zdravé vaření v páře. Doobjednávala jsem si děrovaný plech od společnosti elektrolux, který u trouby v příslušenství dost podstatně chybí.
    Produkt je lehce ovladatelný pomocí displeje, který snadno navádí k postupu vaření a pečení.
    Tento produkt bych doporučila ostatním z důvodu, že vaření v páře je zdravé, nejen moderní. Trouba měla i poměrně dost příslušenství 3 plechy, 2 rošty, pojezdy na plechy, odsávají houbičku a pečící sondu.
    Za mě určitě produkt doporučuji.

• , zakoupeno v elektrocz.com

• velmi pěkná, i přes velké množství funkcí má srozumitelné, logické a snadné ovládání - hned po prvním použití nadšení...S výrobcem nemám zkušenosti, ale věřím, že budu spokojená
    • obří plechy - budu muset péct dvojité dávky :-)

K parní troubě jsme si do setu koupili obyčejnou mikrovlnku ve vzhledově podobném provedení - bohužel nesedí barva a provedení nerezu - ani v prodejnách všechno zboží není vystaveno, zákazník nemůže z obrázku tuto věc zjistit - výrobe na toto nikde neupozorňuje, považuji za výrobní a prodejní chybu!

• , zakoupeno v Luxusni-elektro.eu

A
Teleskopické vysouvání plechu
Kruhové těleso
43.6 kg

Vestavná trouba Electrolux EOB8851AOX je novinkou pro letošní rok a nabízí to nejvyšší vybavení v novém designu Inspiration, který přináší optické sjednocení spotřebičů se zachováním flexibility. Trouba kombinuje standardní pečení s horkovzdušnou funkcí a parní funkcí, které jsou podpořeny dotykovým elektronický ovládáním. V paměti trouby je uloženo 100 přednastavených pečících programů a umožní vám si uložit až 20 svých oblíbených programů

Programová nabídka: Standardní pečící funkce:

Vaření v páře – k přípravě zeleniny, ryb, brambor, rýže, těstovin nebo speciálních příloh

Horká pára Interval plus – k přípravě pokrmů s vysokým obsahem vlhkosti a pro vaření ryb, pudinku do polévky a terin ve vodě

Horká pára Interval – pečení chleba, velkých kusů masa nebo k ohřevu chlazených či mražených pokrmů.

Eco vaření v páře – optimalizuje spotřebu energie během přípravy jídel

Regenerace – k ohřevu již připraveného jídla přímo na talíři

Horký vzduch s párou – k energeticky úspornému pečení moučných jídel a převážně suchého pečiva a pečení ve formě na jedné úrovni

Nízkoteplotní pečení – k přípravě obzvláště měkkých a šťavnatých pečínek

Spodní ohřev – k pečení koláčů s křupavým spodkem nebo kůrkou a k zavařování potravin

Mražené potraviny – k přípravě polotovarů jako např. hranolek, amerických brambor, křupavých jarních závitků

Gril – ke grilování plochých kousků potravin uprostřed grilu

Velkoplošný gril – ke grilování plochých kusů ve velkém množství

Turbo gril – k pečení větších kusů masa nebo drůbeže s kostmi na jedné úrovni trouby, také k zapékání a pečení dozlatova

Konvenční ohřev – k pečení moučných jídel a masa na jedné úrovni trouby

Příprava pizzy – k pečení jídel, která vyžadují propečenější a křupavý spodek, na jedné úrovni

Pravý horký vzduch – k pečení jídla na maximálně třech úrovních současně

Speciální pečící funkce:

Pečení chleba – funkce k pečení chleba

Gratinované pokrmy – k přípravě pokrmů jako jsou lasagne či zapékané brambory

Zkouška těsta – ke kynutí těsta před pečením

Ohřev talířů – k předehřátí talířů k servírování

Zavařování – k přípravě zeleninových zavařenin či nakládané zeleniny

Sušení – k sušení ovoce (např. jablek, švestek, broskví) a zeleniny (např. rajčat, cuket, hub) nakrájených na plátky

Uchovat teplé – udržení teploty pokrmů

Rozmrazování – rozmrazování potravin

Funkce displeje:

Vícejazyčný displej včetně češtiny

Ve stand-by módu svítí jen ikona pro zapnutí a čas

Automatická nabídka teplot

Automatické váhové programy

Elektronická regulace teploty

Možnosti elektronického nastavení trouby

Uloženo 100 přednastavených pečících programů

Umožňuje uložení až 20 oblíbených nebo často používaných funkcí do paměti

Možnost nastavení minutky s maximální délkou 150 minut

Další informace:

Teplotní sonda pro měření teploty přímo uvnitř pokrmu

Teleskopické výsuvy plechů pro snadnou manipulaci

Hladké a tiché zavírání dvířek

UltraFanPlus nový, větší ventilátor pro horkovzdušnou funkci

Snadno omyvatelné dveře

Vysoce lesklý smalt uvnitř trouby usnadňuje čistění

Přehledný nákres označení pečících úrovní uvnitř trouby

Automatické osvětlení na otevření dveří

Povrchová úprava oceli proti otiskům prstů

Tři skla ve dvířkách pro zamezení nadměrnému zahřívání

Příslušenství:

Speciální houba pro snadné odstranění zbylé vody z parního pečení 2 rošty z nerezové oceli 1 odkapávací pekáč šedý smalt 2 koláčové smaltované plechy na pečení

• , zakoupeno v EURONICS

• Produkt je perfektní. Splnil mé očekávání na 100%.
    • Málo podrobný návod od prodejce.

Za mě určitě produkt doporučuji.

• , zakoupeno v elektrocz.com

• obří plechy - budu muset péct dvojité dávky :-)

• , zakoupeno v Luxusni-elektro.eu

• parní trouba za odpovídající cenu

je to osvědčená značka

• - velký objem
    • - kombinovaná trouba s párou - vhodná např. do menších kuchyní, kde není místo pro více spotřebičů
    • - mnoho funkcí
    • - pro ty, co to mají rádi, hodně přednastaveného pečení
    • - zvenku nepálí
    • - při zatečení do dvířek jdou skla snadno demontovat
    • - sonda
    • - absence tlačítek umožňuje velmi snadnou údržbu dotykového displeje
    • - horší údržba zadního nerezového větráku
    • - nepeče úplně rovnoměrně, např. plech s lineckým musím otáčet
    • - zdá se mi, že musím nastavit teplotu o 5-10 st. vyšší, aby pekla podle času receptů

Parní funkce je skvělá věc, lze péct maso, zeleninu i přílohy současně, aniž by se chutě či vůně smíchaly. To považuji za ekono/ekologické. Trouba je prostorná, vejde do ní velký pekáč nebo několik plechů nad sebou. Teplotní sonda je nedocenitelná např. na roastbeef. Trochu mi chybí pyrolýza, čištění připečených flíčků není tak snadné. Jediné, co bych jí opravdu vytkla, je nerovnoměrné pečení, které vadí zvlášť u tenkých křehkých těst, např. lineckého.

• , zakoupeno v Vestavné spotřebiče s.r.o.

Naprostá spokojenost

• Velký vnitřní prostor
    • Parní pečení
    • Víceúrovňové pečení
    • Rychlý náběh na požadovanou teplotu
    • Tichý a úsporný provoz
    • Dobré standardní vybavení (1 pekáč, 2 plechy, 2 rošty, sonda na pečení)
    • Dětská pojistka vypadá lacině a "fórově" a kazí jinak skvělý design
    • Návod by mohl být trochu víc instruktivní
    • Při zástavbě do linky, kdy na okraji desky je ještě "hrazdička" je hůře přístupný otvor na dolévání vody

Při volbě nové trouby nás zaujala možnost vaření a pečení v páře a vůbec multufunkčnost. Cenově patří spíš k trochu dražším modelům, ale nelitujeme. Cena naprosto odpovídá kvalitě. Je to radost v ní cokoliv dělat. Dosud jsme nevyzkoušely všechny možnosti, ale vše, co jsme zatím použili fungovalo naprosto bezvadně.
    Výrobce v návodu uvádí, že recepty jsou po zaregistrování produktu dostupné na internetu, ale nic jsem nenašel :(.
    Po dvou měsících používání dodávám, že prvotní nedšení neochablo. S troubou jsme maximálně spokojeni.

• , zakoupeno v ELEKTROCB.CZ

• Vsetko ako ma byt
    • Tichy zvoncek
    • Zlozite ovladanie

...

• , zakoupeno v elektrospecialista

• Automatické programy, komunikace v češtině, malá spotřeba, velký pečící prostor, velké plechy, dva rošty.

Perfektní parní trouba se vším všudy. Parní vaření, pečení, grilování, pečení s párou, konvenční pečení, dokonce i kynutí pečiva. To mi v míse ani v domáci pekárně nikdy tak nevyběhlo. Máte všechny spotřebiče v jednom, což je velká výhoda, že nic dalšího nezabírá místo. Trouba má i časovač na odložené pečení. Chleba a pečivo je bezkonkurenční. Grilované placičky jsem si nemohli vynachválit. Tomu výrobku není opravdu co vytknout. Electrolux je samo o sobě značkou a trouba se moc vyvedla. I když patří mezi levnější v řadě, tak zastane veškerou práci. Je to vestavná trouba, takže jsem čekala mírné zahřívání okolních skříněk, jako u staré trouby. Vše zůstává studené, izolace je perfektní. Design trouby je odpovídající do moderních kuchyní. Parní čištění je součástí programu.

• Velký prostor pro pečení, 2 rošty, 2 plechy a 1 hluboký plech - vše velké. Vaření v páře, pečení s přídavkem páry, tichá, rychle se zahřívá. Opravdu hodně funkcí.
    • Otisky na dotykovém displeji, ale to asi jinak nejde.

Trouba, která se vyplatí koupit. Má spoustu funkcí v jednom, nepotřebujete troubu, parní hrnec, gril, vše je na jednom místě. Pekla jsem chleba na automatický recept a vyšel opravdu krásný a výborný bochník chleba. Grilovali jsme masové placičky, lepší jsem nejedla. Výhodou je pečení masa a přílohy dohromady i když se dělá každé jinak. Maso se předpeče a pak se vloží třeba brambory a zapne se program pára a vše se dopeče. Čištění je horkou párou a pak se jenom vytře a nechá vyschnout. Prostě, jsme z ní nadšení. Určitě všem kdo se rozhodují pro parní troubu doporučuji.

• , zakoupeno v elektrospecialista

• • vnitřní prostor 72 litrů
    • • parní funkce
    • • pečící sonda
    • • Nedá se úplně vypnout podsvícení displaye. Ve večerních hodinách to docela ruší. I když je stlumen na minimum.
    • • Pojistka otvírání dveří se nedá demontovat.

Trouba je skvělá, vřele doporučuji.