Beko OIM 24600 W

• teleskopický výsuv 3x
    • 12 programů
    • hezký design
    • funkční a rychlý servis

Jedná se o výrobek se slušnou cenou, kvalitními programy , moderním designem a fungujícím servisem..
    O tom, že jsem spokojena svědčí již třetí nákup značky Beko, začali jsme myčkou cca před rokem.Na jaře následovala trouba č.1 - na venkov, a nyní druhá do města.

Displej
Energetická třída
A
Teleskopické vysouvání plechu
Kruhové těleso
36.6 kg

Multifunkční trouba OIM 24600 W značky Beko je v bílé barvě. Trouba OIM 24600 W nabízí dotekové ovládání a animační displej. Trouba OIM 24600 W je kromě trojitého teleskopického výsuvu vybavena systémem SoftClose, který zajišťuje automatické dovření dvířek.

Technické parametry

Rozměry pro vestavbu:

Výška 59 - 60 cm

Šířka 56 cm

Hloubka 55 cm

• dotykové ovládání, velké množství programů, teleskopické výsuvy, velký objem trouby, krásný design, bílá barva, pekáče a rošt v ceně, dlouhá akumulační doba tepla po vypnutí trouby, minim. teplota už od 50st. (používám na výrobu domácích jogurtů nebo na sušení masa)
    • max. délka pečení je 6 hod, pak se trouba vypne
    • časovač při nastevené době ječí dokud ho aktivně nevypnu

Po roce docela častého používání si troubu nemohu vynachválit, jsem maximálně spokojená, koupila bych si ji znovu.
    Troubu jsem koupila v setu bílá indukční deska, se kterou jsem taky spokojená.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• za ty prachy

Stoji to za to

• 3 výsuvy - v této ceně jsem u žádné jiné trouby nenašel
    • součástí 2 velké plechy, dobře tvarované
    • má kryt ventilátoru, který tak není špinavý od prskajícího jídla
    • trouba je uvnitř daleko větší (vlezou se tam i větší plechy), než byla stará, přestože otvor pro zabudování je stejný
    • přijde mi trochu zbytečné, aby se trouba rozsvěcela při každém otevření dvířek (ikdyž je vypnutá a chcete do ní např. schovat pánvičku nebo něco jiného)
    • proti staré troubě má o něco teplejší povrch dvířek při pečení

Hledal jsem náhradu za troubu Whirlpool, která nám odešla asi 2 měsíce před koncem záruční lhůty a potřebovali jsme opět bílé provedení. Stará trouba měla cca stejné programy, ale jen 2 výsuvy a dodávané plechy byly hrozné (z jedné strany byly témě rovné, takže hluboký plech byl prakticky nepoužitelný)
    Tato trouba Beko je výborná, dobře peče, snadno se ovládá, dovírání dvířek je krásně tiché a plynulé. Má moc hezké madlo. Pojezdy jsou krásně plynulé a plechy jsou na ně dobře uzpůsobeny - whirlpoolka toto dobře vychytané neměla - žena s tím vždy zápasila. Doufám, že Beko nám vydrží déle, než její předchůdkyně Whirlpool, která se jednoho dne rozhodla, že už se nevypne a bylo možné ji vypnout jen odpojením od sítě!