Amica TEF 1535 AA

• Trochu se bojím o připálení přívodních kabelů, hodně hřeje celá trouba
    • Programy jsou na otočných tlačítkách, nejsou dobře vidět
    • Programy popsané na vnitřní straně dveří nejsou vidět skoro vůbec
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• Pokročilejší funkce za příznivou cenu.
    • Nekvalitně přeložený návod. Otvírací ručka je zbytečně široká.

Maximální příkon
250 °C
Čištění trouby
katalytické

Energetická třída A
Amica pečuje o životní prostředí a kromě nejnovějších technologií zavádí také pro ekologická řešení.
Proto i v souladu s novou normou Evropské Unie mají všechny sporáky a trouby energetickou třídu A.
Energetická třída A garantuje nízké účty za elektrickou energii.

Boční závěsné lišty plechů
Tyto nerezové lišty vám usnadňují manipulaci s plechy, které jsou po vysunutí z trouby stabilní.
Je také možné je jednoduše vyjmout a umýt v myčce.

Otočný rožeň
Nezbytná součást pro gurmány, obzvlášť fanoušky dobře připraveného masa.
Speciální rožeň umožňuje připravit ještě více křupavého a propečeného masa, obzvlášť drůbežího.
Nejlepšího výsledku dosáhnete zapojením rožně, funkce opékaní a horního topného tělesa.

Ochlazovací ventilátor
Zajišťuje bezpečný provoz trouby a zabraňuje poškození kuchyňské linky.

Nová konstrukce dveří
Díky nové konstrukci dveří lze bezpečně a snadno demontovat sklo trouby, bez nutnosti vyndávání celých dveří.
Použití dvou západek na horní straně dveří zajišťuje, že není nutné použít žádné nářadí.
Nyní je údržba trouby neobyčejně snadná.

Katalytické samočistící desky
Tyto samočisticí desky absorbují mastnoty a zabraňují tím usazování a vzniku nečistot v troubě.

Super rychlý ohřev
Funkce umožňuje dosažení požadované teploty v nejkratší době.
Trouba dosahuje teploty 150 °C za 4 minuty, to je o 20 % rychleji než je standard.
Můžete se tedy soustředit na přípravu jídla a nemusíte čekat na správnou teplotu v komoře trouby.

Zamačkávací knoflíky
Elegantní a ergonomické zamačkávací knoflíky umožňují snadnou údržbu ovládacího panelu.
Zasouvací prvky se nezašpiní. Ovládací panel bude nejen funkční, ale také čistý.

Teleskopické výsuvy
Teleskopické výsuvy plechů zajišťují snadnou manipulaci s plechy, aniž by vaše ruce musely zasahovat do horké trouby.
Celý plech se vysune a zajistí snadný přístup k připravovanému pokrmu.
Výsuv je lehce demontovatelný a snadno čistitelný.

Pečicí termosonda
Pečicí termosonda je pro opravdové gurmány.
Kontroluje vámi nastavenou teplotu uvnitř pokrmu
a po skončení pečení zajišťuje vypnutí trouby se zvukovým signálem.

• Barva Nerez
• Otočný rožeň
• Pečící termosonda
• Počet skel dveří trouby 3
• Vnitřní ochlazovací ventilátor
• Moderní lehce údržbová konstrukce dveří
• Objem trouby 66 l

• Trochu se bojím o připálení přívodních kabelů, hodně hřeje celá trouba
    • Programy jsou na otočných tlačítkách, nejsou dobře vidět
    • Programy popsané na vnitřní straně dveří nejsou vidět skoro vůbec
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• Pokročilejší funkce za příznivou cenu.
    • Nekvalitně přeložený návod. Otvírací ručka je zbytečně široká.

Po 2,5 letech přestal fungovat větráku a světlo. Kdo ví, jestli pece.

• , zakoupeno v Digiboss

• Trouba splňuje to co jsem od ní očekával. Ne vše jsem ale stačil odzkoušet.
    • Trochu mě mrzí, že minutka se po pár sekundách po nastavení přepne do režimu hodin a já nevidím kolik času ještě zbývá do konce.

Zatím jsem zdaleka nepoužil všechny funkce (sonda, otočný rožeň), takže objektivně zhodnotit vše nemůžu.

• funkce
    • rošť
    • teleskopické výsuvy
    • termosonda
    • velký čitelný display
    • zamačkávací tlačítka
    • nápis značky na úchytu

ač pro mě do této doby neznámá značka, jsem maximálně spokojená a neměnila bych

• , zakoupeno v VEDE.cz

• Je to náš druhý výrobek od AMICI,spokojenost

Spokojenost,po deseti letech další .

• - vzhled
    • - při zasunování plechu, plech "škrtá" o sřoubek, který je ve stěně
    • - zapojování teploměru
    • - samočištění je úplně k ničemu, prakticky má tuto funkci uplně každá trouba !
    • - tepelné čidlo

Mám trouba doba třetím rokem, je to moje druhá a opravdu poslední Amica, ta první mi dělala téměř to stejné co tahle. Když byla nová pekla uplně úžasně, ale po pár pečeních - asi peču moc nebo nevim, tragédie. Pečící plechy se mi v troubě "kroutí", tepelné čidlo se "asi" nevypíná, protože trouba hrozně pálí - pokud je v receptu uvedeno pečte na 180, tak já musím dát 12°0, peču to polovinu doby - zní to dobře, ale třeba vánočka je vždy na vrchu spálená a uvnitř syrová, stejně tak báboka a jiné pokrmy, které se musí propéct. Cukroví na Vánoce běžně peču cca 1minutu a vyndavám to teda tak tak před spálením - a upozornuji, že peču na velmi, velmi nízkou teplotu !!! Funkce samočištění je k ničemu, nic to nevyčistí....A ten plech zadrhávající o šroubek mně přivádí k šílenství - v ruce horký plech, který ne a ne zandat do trouby.... A úprava proti otiskům prstů? asi máme divné prsty, protožy otisky jsou vidět na celé troubě! Amicu už nikdy více!

(značka)

doporučujeme kontaktovat náš autorizovaný servis.
    www.martykanservis.cz
    Je nám líto Vaší negativní zkušenosti.
    Amica

• Po roce a půl nefunkční regulátor teploty

Troubu jsme zakopili 12/2014, torouba pekla bez problému, ale teď se porouchal termostat teploty. Takže trouba se stálé zahřívá a jede na plný výkon, už jen si stačí otevřít pizzerii.
    Otočný gril jsme za tu dobu použili jen 2x a sondu jen 1x.
    V dnešní době dle mého nazoru pečou trouby stejně, akorát nějaká trouba má vic funkcí a některá míň, které člověk ve většině stejně moc nepoužívá.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• úprava proti otiskům prstů
    • 10 různých funkcí, termosonda
    • přijatelná cena
    • otočný gril

Jsem s troubou spokojen a doporučuji ji.